شماره تماس: 1010 9169 021
مقالات

معایب تعویض اتاق خودرو

زمانی که خودرویی دچار حادثه می شود و به شدت آسیب می بیند، قطعا مانند روز اول نخواهد شد و نیاز به تعمیرات اساسی پیدا می کند و قطعا این وسیله مانند روز اول نخواهد شد. در این مقاله معایب تعویض اتاق خودرو را به صورت خلاصه بیان می کنیم.

معایب تعویض اتاق خودرو

کاهش بیش از اندازه قیمت خودرو
فروش دشوار خودروی دست دوم با اتاق تعویضی
کاهش کیفیت سواری خودرو
مشکلاتی مانند عدم تطابق کارکرد حقیقی موتور و کیلومتر ثبت شده

معایب تعویض اتاق خودرو

 کاهش قیمت ماشین اتاق تعویض

از بزرگترین مشکلات ماشینی که اتاقش تعویض شده است، کاهش بیش از اندازه قیمت آن است و به همین علت مالک در هنگام فروش این موضوع را مخفی می کند. البته لازم به ذکر است که اگر خریدار از این موضوع آگاه شود می تواند فروشنده را به دردسر بیندازد و قانونی اقدام کند.
کاملا واضح است خودرویی که بر اثر سانحه اتاقش تعویض شده است کیفیت قبل را ندارد و کارایی آن نیز کم شده است.بدیهی است که قطعه ای جدید و مونتاژ آن، به صورت اولیه نخواهد بود و کیفیت اولیه را ندارد.
هم از لحاظ قطعات و هم تجهیزاتی که در خودرو اتاق تعویضی استفاده می شود و هم فرآیند و عملیات بازسازی خودرو باعث کاهش ایمنی و کارایی خودرو می شود. خودرویی که تصادفی بوده و آسیب شدید به آن وارد شده است و اتاقش کاملا تغییر میکند و رنگ میشود حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد کاهش قیمت پیدا میکند .

در آخرنکته مهم اینکه:

با اطلاعاتی که از این مقاله بدست آوردید با ماشین اتاق تعویضی آشنا شدید و اگر قصد خرید ماشین دست دوم دارید دقت بیشتری به خرج دهید که بعدا ضرر نکنید و نکته مهم اینکه خودوری که اتقش تعویض شده به هیچ عنوان مانند حالت فابریک و کارخانه ای خود نخواهد بود و به علت آسیبهای وارد شده دیگر نمی تواند مطلوب باشد. هم تعویض بدنه و هم مونتاژ قطعات نیاز به کارشناس متخصص و امکانات بالا دارد. پس سعی کنید با دید باز اقدام به خرید این چنین ماشینهای بکنید. (حتما مقالات قبلی را نیز مطالعه بفرمایید)

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن